IMPRO pro rodiče
s dětmi
Společně prosmátý víkend

Přijeďte si do Libchav užít nádherný víkend pro rodiče s dětmi. Budete se společně výborně bavit, užijete si čas bez starostí o každodenní běh domácnosti a povinností. Zkusíte, jaké je být s dětmi jen tady a teď, a věnovat si vzájemně plnou pozornost.

 

IMPRO pro rodiče s dětmi 1

Od pátečního večera do nedělního odpoledne se budeme smát, hrát si a užívat si společnou spontánnost. Rodiče budou mít možnost vrátit se do dětských let a zažít se svými dětmi napojení a živelnou radost. Děti objeví ve svých rodičích parťáky pro legraci a budou se s nimi (i jim) moci od srdce zasmát. Vyzkoušíme spoustu improvizačních her a cvičení, některé společně, některé záměrně zvlášť, aby se mohly děti bavit tím, co pro ně připravili dospělí, a dospělí tím, co pro ně nachystaly děti. Víkend je určen pro děti ve věku 10-15 let. Pokud se nevejdete do věkového limitu, ale máte velký zájem o účast, ozvěte se nám, budeme se vám snažit vyjít vstříc. 

IMPRO pro rodiče s dětmi 2

Navazující víkend je otevřen všem, kteří byli na prvním setkání, aby se mohli společně znovu potkat. Záměrně nebudeme prozrazovat, na co konkrétně se můžete těšit, protože rády pracujeme s překvapením. Navážeme na to, co jsme dělali v úvodním setkání, zopakujeme základní principy a budeme dál společně tvořit. Určitě společně zažijeme: improvizační hry a cvičení, které budete hrát ve skupinkách (rodiče a děti dohromady), scény, které budou připravovat rodiče pro děti a děti pro rodiče, jedno velké společné divadlo, poobědová relaxace, večerní dobrodružství pro malé a velké diváky. Stejně jako na úvodním setkání zažijeme společně spoustu legrace, zábavy, propojení navzájem mezi rodiči i děti i mezi kamarády, co se zase po čase vidí.

IMPRO
pro rodiče s dětmi

Reference

To nejdůležitější bylo, že jsme měli celý víkend čas být intenzivně se svou rodinou a dělat něco společně. Děti se hodně učili rozvíjet autenticitu, překonávat hranice, dělat něco spontánně a naslouchat si sobě navzájem. Za pár hodin ze skupiny rodin vznikl skvělý organický celek, který podporoval úplně všechny k tomu, abychom se mohli smát a tvořit. Strašně to uteklo a děti na konci už prosili, že by chtěli příště zas.

Zdeněk Štěpánek

Další reference najdete ZDE.

Délka programu:
2,5 dne, pátek – neděle

Časový harmonogram: začínáme v pátek v 18:00 hodin (zahájení a seznámení účastníků) do cca 20:00 hodin, v sobotu se pracuje od 9:00 do 18:30 hodin a v neděli od 8:00 do 16:00 hodin

Termín konání:  

IMPRO pro rodiče s dětmi 1

15-.17.10.2021

IMPRO pro rodiče s dětmi 2

připravujeme leden/únor 2022

 

*V případě nutnosti změn termínu z důvodu vládních omezení budeme hledat nový termín, který by vyhovoval všem přihlášeným.  

Cena:

Dospělý ubytovaný v apartmánu či sroubku: 5.445 Kč vč. DPH

Dospělý ubytovaný ve sluneční či břízové ložnici: 5.050 Kč vč. DPH

Dítě bez rozdílu místa ubytování 2.905 Kč vč. DPH

V ceně jsou zahrnuty materiály, celodenní občerstvení a ubytování.

Kdo vás bude provázet lektorsky:
Simona Trávníčková

Veronika Králová

Proč my dvě spolu děláme Impro pro rodiče a děti?

Kde:
V prostorách AKADEMIE (Horní Libchavy u Ústí nad Orlicí)

Přihlášení:

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Termín:
Poznámka:
Děkujeme za přihlášení.
Brzy Vás budeme kontaktovat!