Reference

IMPROvíkend pro rodiče s dětmi

Byl to jeden z nejkrásnějších víkendů, který jsme se synem Matym spolu zažili. Bylo to vlastně pár hodin, ale přiblížilo nás to o kilometry. Nasmáli jsme se, pobrečeli, objímali jsme se, po letech jsem měla chuť a prostor si hrát, plně mu naslouchat, sdílet s ním otevřeně, co cítím já. Dodnes používáme některé vychytávky, které nás Simi a Veru naučily, jako třeba „hurááá“, když uděláme chybu. Maty se mě často ptá, kdy zase pojedeme na ten super víkend do Libchav. Cítím velkou vděčnost a nestačí na to slova.

Ladislav Tobiasz

Svůj život jsem si organizoval pomalu do tabulek a jestli jsem se něčeho obával, tak to byla improvizace. Při prvním setkání s IMPREM vedeným Simonou Trávníčkovu se mé obavy rozptýlili a já jsem si víkend s imprem neskutečně užil. Uvolnění a radost, která následovala byli tak silné, že jsem se přihlásil na víkendové impro i s mými dětmi. Trochu jsem se obával, že to mý kluci nevezmou, nebude je to bavit, nebo že se budou projevovat tak, že to bude rušit zbytek skupiny. Veškeré obavy byly zbytečné. Od prvního okamžiku nás impro vtáhlo a celý víkend byl jízdou v radosti, uvolnění a vzájemném respektu. Byli jsme nadšení! Impro víkend pro rodiče s dětmi v Libchavách, pod vedením Simony Trávníčkové a Veroniky Králové, mohu všem vřele doporučit.

Petr Suchánek, Sulko

IMPROvíkend přinesl čas strávený s rodinou, s dětmi s plnou orientací na to, užít si víkend společně, bez starostí o program, jídlo, teplo :-) Užila jsem si nadšení svých dětí :-) Užila jsem si povídání v „rodinných“ buňkách, líbila se mi příležitost vnímat, jak se naše děti chovají v prostředí svých vrstevníků, v prostředí dospěláků i jak se umí prosadit, upozadit. Moc příjemný čas vzájemného poznávání rodičů s vlastními dětmi.

Denisa

IMPRO víkend mi přinesl spoustu času stráveného s rodinou. A spoustu zábavy. Nejvíc se mě bavilo vytváření vlastních příběhů z přidělených věcí a hraní příběhů jiných skupinek.

Barunka (11 let)

Moc se mi líbilo, hlavně hraní, divadlo. Přineslo mi to společný čas s rodinou :) Moc se mi to líbilo teda hlavně divadlo a to, že chyba je normální! :)

Natálka (13 let)

Absolvovali jsme s celou rodinou, děti 12 a 15 - skvělý zážitek a teambulding pro rodinu:-) Výzva, legrace, učení se a společné objevování.

Eva Mohauptová

To nejdůležitější bylo, že jsme měli celý víkend čas být intenzivně se svou rodinou a dělat něco společně. Děti se hodně učili rozvíjet autenticitu, překonávat hranice, dělat něco spontánně a naslouchat si sobě navzájem. Za pár hodin ze skupiny rodin vznikl skvělý organický celek, který podporoval úplně všechny k tomu, abychom se mohli smát a tvořit. Strašně to uteklo a děti na konci už prosili, že by chtěli příště zas.

Zdeněk Štěpánek

Příjemně a intenzivně strávený víkend s vlastními dětmi, které mě až překvapily, jak je IMPRO bavilo, byly šťastné, uvolněné, užívaly si to ve společnosti ostatních rodin a dětí, byl to bezpečný prostor plný smíchu, radosti, uvolnění a moci si dovolit cokoliv.... nic nebylo špatně... Děti nejvíce bavilo nastudování scénky a následné hraní divadla před ostatními.... já za sebe neumím vypíchnout jednu věc nebo aktivitu, mně se líbil víkend, jako celek.... žádná nuda, velká zábava :)

Zita

Kontakt

Kateřina Schediwá

komunikace se zákazníky

projektů vzdělávání firem

tel.:+420 773 562 888

e-mail: schediwa@akademiesro.cz

AKADEMIE

IMPRO

je jedním z projektů

AKADEMIE / Horní Libchavy 127, Libchavy 561 16 / tel.:  775 552 225